Iedere dag zit het deskundige team van Logispan voor u klaar. Onze medewerkers weten exact wat er komt kijken bij de productie en het transport van biomassa en resthout. Heeft u vragen? Bel ons gerust, wij helpen u graag!

Jilles Meijer
Controlling
Jilles Meijer
t +31 595252146
e j.meijer@logispan.nl
Murèl Becker
In- en verkoop Resthout
Murèl Becker
m +31 615293858
t +31 595252155
e m.becker@logispan.nl
Agnes Bus
Financiële Administratie
Agnes Bus
t +31 595252150
e a.bus@logispan.nl
Ricardo de Wit
Financiële Administratie
Ricardo de Wit
t +31 595252144
e r.dewit@logispan.nl
Justin Bus
Financiële Administratie
Justin Bus
e j.bus@logispan.nl
Hein van Marrum
In- en verkoop Biomassa
Hein van Marrum
m +31 655495788
t +31 595252152
e h.vanmarrum@logispan.nl
Sebastian Kruth
In- en verkoop Biomassa
Sebastian Kruth
m +49 15142660649
t +31 595252148
e s.kruth@logispan.nl
Jarno Heidmeijer
Retailmanager Pelfin
Jarno Heidmeijer
m +31 652855641
t +31 595252142
e j.heidmeijer@pelfin.nl
Jeroen Bos
Planning
Jeroen Bos
m +31 655495789
t +31 595252155
e j.bos@logispan.nl
Dries Mulder
Planning
Dries Mulder
m +31 653117007
t +31 595252145
e d.mulder@logispan.nl
Henk Grootenhuis
Vertegenwoordiger veehouderij
Henk Grootenhuis
m +31 653128087
e h.grootenhuis@fouragehandelbus.nl
Frank Wichink
Vertegenwoordiger veehouderij
Frank Wichink
m +31 629103290
t +31 595252147
e f.wichink@fouragehandelbus.nl
Rene Sibma
In- en verkoop ruwvoeders
Rene Sibma
m +31 650512961
e r.sibma@fouragehandelbus.nl
Daniël Heesen
Online Marketeer
Daniël Heesen
t +31 595252141
e d.heesen@bustotaal.nl
Wouter de Vries
Webdeveloper
Wouter de Vries
m +31 618275039
t +31 595252142
e w.devries@logispan.nl
Sharon Azier
Copywriter
Sharon Azier
e s.azier@bustotaal.nl
Rogier Booij
Medewerker Binnendienst
Rogier Booij
t +31 595252140
e r.booij@logispan.nl
Nick Wolthuis
Medewerker Binnendienst
Nick Wolthuis
e n.wolthuis@bustotaal.nl