Iedere dag zit het deskundige team van Logispan voor u klaar. Onze medewerkers weten exact wat er komt kijken bij de productie en het transport van biomassa en resthout. Heeft u vragen? Bel ons gerust, wij helpen u graag!

Agnes Bus
Financiƫle Administratie
Agnes Bus
t +31 595252150
e a.bus@logispan.nl
Jilles Meijer
Controlling
Jilles Meijer
t +31 595252146
e j.meijer@logispan.nl
Maurits Wijma
Financiƫle Administratie
Maurits Wijma
t +31 595252144
e m.wijma@logispan.nl
Justin Bus
Juridisch adviseur / contractmanagement
Justin Bus
t +31 595252144
e j.bus@logispan.nl
Jeroen Bos
Planning
Jeroen Bos
m +31 655495789
t +31 595252157
e j.bos@logispan.nl
Roel Jonkman
Planning
Roel Jonkman
m +31 653654175
t +31 595252158
e r.jonkman@logispan.nl
Sebastian Kruth
In- en verkoop Biomassa Duitsland
Sebastian Kruth
m +49 15142660649
t +31 595252148
e s.kruth@logispan.nl
Frank Wichink
Inkoop Biomassa Nederland
Frank Wichink
m +31 629103290
t +31 595252147
e f.wichink@fouragehandelbus.nl
Dries Mulder
In- en verkoop Resthout
Dries Mulder
m +31 653117007
t +31 595252145
e d.mulder@logispan.nl
Henk Grootenhuis
Verkoop buitendienst Veehouderij
Henk Grootenhuis
m +31 653128087
e h.grootenhuis@fouragehandelbus.nl
Rene Sibma
In- en verkoop Ruwvoeders
Rene Sibma
m +31 650512961
e r.sibma@fouragehandelbus.nl
Magne Beukema
Retailmanager
Magne Beukema
m 06 - 52855641
t 0595 - 252 142
e m.beukema@pelfin.nl
Marck Snip
Online Marketing Manager
Marck Snip
t +31 595252140
e m.snip@fouragehandelbus.nl
Job van der Vinne
Online Marketing
Job van der Vinne
t +31 595252140
e info@fouragehandelbus.nl
Wouter Roorda
Binnendienst
Wouter Roorda
t +31 595252140
e w.roorda@bustotaal.nl
Petri van Gaalen
Binnendienst
Petri van Gaalen
t +31 595252140
e p.vangaalen@logispan.nl
Peter van Kampen
Terreinmedewerker
Peter van Kampen
t +31 595252140
e info@bustotaal.nl
Joas Knol
Terreinmedewerker
Joas Knol
t 0595 - 252 142
e info@pelfin.nl