Iedere dag zit het deskundige team van Logispan voor u klaar. Onze medewerkers weten exact wat er komt kijken bij de productie en het transport van biomassa en resthout. Heeft u vragen? Bel ons gerust, wij helpen u graag!

Agnes Bus
Financiƫle Administratie
Agnes Bus
t +31 595252150
e a.bus@logispan.nl
Jilles Meijer
Controlling
Jilles Meijer
t +31 595252146
e j.meijer@logispan.nl
Ricardo de Wit
Financiƫle Administratie
Ricardo de Wit
t +31 595252144
e r.dewit@logispan.nl
Justin Bus
Juridisch medewerker
Justin Bus
t +31 595252144
e j.bus@logispan.nl
Bas Poorta
Retailmanager Pelfin
Bas Poorta
m +31 652855641
t +31 595252142
e b.poorta@pelfin.nl
Jeroen Bos
Planning
Jeroen Bos
m +31 655495789
t +31 595252157
e j.bos@logispan.nl
Dries Mulder
Manager resthout
Dries Mulder
m +31 653117007
t +31 595252145
e d.mulder@logispan.nl
Roel Jonkman
Planning
Roel Jonkman
m +31 653654175
t +31 595252158
e r.jonkman@logispan.nl
Hein van Marrum
Manager Biomassa
Hein van Marrum
m +31 655495788
t +31 595252152
e h.vanmarrum@logispan.nl
Sebastian Kruth
In- en verkoop Biomassa Duitsland
Sebastian Kruth
m +49 15142660649
t +31 595252148
e s.kruth@logispan.nl
Henk Grootenhuis
Vertegenwoordiger veehouderij
Henk Grootenhuis
m +31 653128087
e h.grootenhuis@fouragehandelbus.nl
Frank Wichink
Vertegenwoordiger veehouderij
Frank Wichink
m +31 629103290
t +31 595252147
e f.wichink@fouragehandelbus.nl
Rene Sibma
In- en verkoop ruwvoeders
Rene Sibma
m +31 650512961
e r.sibma@fouragehandelbus.nl
Jelle Koopman
Marketing
Jelle Koopman
t 0595 252 140
e jelle@bustotaal.nl
Rogier Booij
Medewerker Binnendienst
Rogier Booij
t +31 595252140
e r.booij@logispan.nl
Gerko Moeken
Medewerker Binnendienst
Gerko Moeken
t +31 595252140
e gerko@bustotaal.nl
Wouter Roorda
Inkoop
Wouter Roorda
t +31 595252140
e w.roorda@bustotaal.nl